משרד בוטיק עו"ד קובי פלומו מתמחה בפלילים ותעבורה

 

ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

התמחות בפלילים ותעבורה

עבירות עריקות

עבירת עריקות הינה עבירה צבאית שחלה לא רק על חיילים בשירות סדיר, אלא גם על חיילים בשירות הקבע, ואף גם על אזרחי המדינה שלא מגיעים לשירות מילואים. יש לעשות הפרדה בין עבירת השתמטות מהצבא (השתמשטות משירות ביטחון) לבין עבירת העריקות.

עבירות סמים

עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים. עבירות סמים הינן עבירות "חשיפה" - עבירה שאין עליה, בדרך כלל, מתלונן (כמו בעבירות אלימות או רכוש).

הטרדה מינית

עבירת הטרדה מינית מקורה בחוק למניעת הטרדה מינית, תשנ"ח – 1998. עבירת הטרדה מינית נושאת בקרבה מורכבות גדולה יותר מיתר עבירות המין, זאת לאור העובדה שהעבירה למעשה נוגעת ביחסים בין המינים ולא תמיד ברור הקו בין מעשים ואמרות לגיטימיים ובין מצבים בהם פעולות אלו הופכות לעבירה פלילית.

משרד עו"ד יעקב (קובי) פלומו

ברוכים הבאים לאתר של עו"ד יעקב (קובי) פלומו. עו"ד פלומו הנו קצין משטרה לשעבר ועו"ד המתמחה בתחום הפלילי .

באתר זה תוכלו להכיר ולהתרשם מניסיונו העשיר והייחודי של עו"ד פלומו וכן ללמוד אודות השירותים המשפטיים הניתנים על ידו. כמו כן באתר זה תוכלו למצוא מידע מקיף ומעודכן אודות תחומי המשפט הפלילי השונים בהם עוסק ומטפל עו"ד פלומו .

גלישה מהנה ומועילה.

לפרטים נוספים ו/או לתיאום פגישה אישית ניתן לפנות בטלפון: 050-9274716 וגם בטלפון:  .03 7263103 המידע באתר זה הנו כללי. הוא נועד לשימוש הקהל הרחב והוא איננו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני.

קרא עוד

 

מחיקת רישום פלילי

רישום פלילי ניתן למחיקה בחנינה. חוק המרשם הפלילי ותקנת השבים מסמיך את נשיא המדינה לקצר את תקופת ההתישנות ו/או תקופת המחיקה החלה על הרשעה מסוימת.

עבירות נשק

עבירות נשק כוללות בעיקר את עבירת החזקת הנשק, נשיאת הנשק, סחר בנשק וייצור נשק. עונשו המקסימאלי של המחזיק הוא 7 שנות מאסר

עבירות מרמה והונאה

עבירות הונאה הינן מן מהמורכבות שבספר החוקים. לרוב מדובר בעבירות כלכליות שונות ומגוונות. החל מהונאה כלפי רשויות המס השונות וכלה בהונאה בבנקים ועוד..

רקע

עורך הדין יעקב פלומו שירת במשטרת ישראל למעלה מעשור שנים , בתפקידים שונים גם בתפקידי קצונה ביניהם : שימש בתפקידו האחרון כראש משרד חקירות , ניהל חקירות מורכבות בעבירות חמורות ושונות , ואף שימש כתובע משטרתי בתביעות פלילי נתניה . במסגרת שירותו במשטרה רכש ניסיון וידע מקצועי נרחב בתחומי המשפט הפלילי .ידע וניסיון זה בא לידי ביטוי בשילובם של יצירתיות , הבנה משפטית עמוקה בקצירת הצלחות רבות במגוון רחב של תיקים . בנוסף עורך דין יעקב פלומו הינו בעל היתר לייצג חיילים בבית משפט צבאי . המשרד מתמחה בליווי של חשודים בחקירה , וכן ייצוג חשודים ונאשמים בבתי המשפט בהליכים השונים אשר בתחום המשפט הפלילי , דיני התעבורה , טיפול בנושא מרשם פלילי , החזרת רישיון נשק . ייחודו של המשרד הינו בשילוב בין ידע מקצועי וניסיון רב , עם טיפול יסודי ומעמיק בכל מקרה ומקרה תוך מחוייבות לשירות מסור ובלתי מתפשר למען קידום עיניינו של כל לקוח. המשרד ממוקם ברמת גן ומספק ייצוג בתחומי המשפט בכל רחבי הארץ .

קרא עוד